Чистка форсунок

Чистка та тестування паливних форсунок на СТО "Атом" у Києві
Чистка та тестування паливних форсунок на СТО "Атом" у Києві

Вартість послуг з чищення системи живлення автомобіля:

Чищення форсунок (розподілене упорскування) на стенді Тріумф 4Н, методом гідродинамічної кавітації, з перевіркою опору котушки, розпилу факела. Ціна без урахування монтажу – демонтажу, за 1 шт. 120 грн.
Чищення форсунок в ультразвуковій ванні. Ціна без урахування монтажу – демонтажу, за 1 шт. 100 грн.
Монтаж – демонтаж форсунок 4/6/8 циліндрів. від 600 грн.

 

Чищення форсунок - MPI, FSI, TFSI, Ecoboost, GDI (без демонтажу) з застосуванням автомобільної сервісної автохімії BG (USA) 

1 цикл для авто 4 циліндри. 1 цикл для авто 6 циліндрів. 1 цикл для авто 8 циліндрів.
4500 грн. 5500 грн. 6500 грн.

 

Чищення впускного тракту сервісною автохімією BG (USA) Premium

для авто 4 циліндри. для авто 6 циліндрів. для авто 8 циліндрів.
4500 грн. 6000 грн. 8000 грн.

 

Зазначимо основні проблеми роботи двигуна, пов'язані із забрудненням паливних форсунок:

 • Утруднений запуск двигуна, особливо зі зниженням вуличної температури, коли двигун холодний;
 • Нестійка робота двигуна на холостому ходу;
 • Відчутні провали при різкому чи плавному натисканні педалі акселератора;
 • Втрата динаміки розгону та потужності мотором;
 • Збільшення витрати бензину;
 • Підвищення токсичності вихлопних газів СО-СН;
 • Збільшення в кілька разів детонації при наборі швидкості, що є наслідком підвищення температури безпосередньо в камері згоряння та збіднення паливоповітряної суміші;
 • Пропуски запалення (займання);
 • Періодична, характерна бавовна безпосередньо у випускній системі;
 • Передчасний вихід із ладу датчиків, у тому числі каталітичного нейтралізатора, свічок запалювання та датчика кисню (лямбда-зонда).

Але, слід зазначити, що всі перелічені вище неполадки не означають, що 100% причина засмічення форсунок. Також ці неполадки можуть виникнути за великою кількістю та інших причин – від виходу з ладу будь-якого датчика або падіння тиску в паливній системі до свічок запалювання. В даний час існує два основних способи прочищення інжекторів:

 1. Ультразвуковий;
 2. Хімічний (із застосуванням різних реагентів).

Ультразвукове очищення

Передбачає демонтаж форсунок та прочищення на спеціальному ультразвуковому стенді з використанням рідини для промивання. Ця технологія також передбачає занурення форсунок у ванну зі спеціальною рідиною (суспензією) та вплив ультразвуковим випромінюванням.

Цей спосіб має серйозні обмеження.

 • Категорично не підходить для керамічних, тефлонових елементів, а також для форсунок прямого упорскування – він просто руйнує їх.
 • У сильно зношених інжекторів він може викликати протікання під тиском у закритому стані.

 

Хімічна очистка

Може здійснюватися без демонтажу інжектора з силової установки, так і з демонтажем. Для виконання цієї операції використовуються спеціальні установки чи пристрої.

Перший спосіб передбачає прокачування низькооктанової рідини безпосередньо через інжекторну лінійку (паливну рампу) та форсунки під тиском. Двигун працює на цій суміші близько сорока хвилин. Установка підключається за допомогою спеціальних штуцерів до паливної рейки в обхід бензобака, паливного насоса, паливо-проводу та паливного фільтра. Рідина подається, як правило, під тиском, відповідно до технічних характеристик певного транспортного засобу. Відкладення, що розкислі, проходять крізь форсунки і згоряють безпосередньо в циліндрах мотора.

Другий спосіб передбачає демонтаж паливних форсунок з двигуна автомобіля для встановлення їх на спеціальний стенд, де можна не тільки почистити інжектор, але і визначити основні параметри його роботи або несправності:

 1. ступінь продуктивності;
 2. форму факелів, що утворюються;
 3. якість одержуваного розпилу;
 4. герметичність;
 5. ступеня забрудненості;
 6. опір.

Причому зазначені параметри визначаються для кожної форсунки окремо завдяки можливості імітації роботи інжектора. Відмінність лише в тому, що застосовується не паливо, а спеціальна рідина для промивання. Руйнування відкладень відбувається завдяки кавітації, що передбачає утворення повітряних бульбашок безпосередньо в рідині для промивання. Після діагностики на стенді перевірки форсунок майстер автосервісу приступає до процедури очищення. Професійний пристрій для очищення форсунок моделює реальні динамічні умови експлуатації інжекторного бензинового двигуна. Стенд очищення форсунок працює у різних режимах, що забезпечують максимальну ефективність процедури чищення. Майстер може проводити очищення в індивідуальному режимі, регулюючи на власний розсуд відкривання/закривання форсунки в момент чищення, тим самим досягаючи максимальної ефективності чищення форсунок.

Саме цей вид чищення бензинових форсунок дуже активно застосовується у нас на СТО "Атом" та продовжив «життя» не одній сотні паливних форсунок!

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

Схожі матеріали

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com