Монтаж, обслуговування систем газобалонного обладнання (ГБО) СТО "Атом"

Розподілене упорскування

4 циліндра 6 циліндрів 8 циліндрів
від 400 від 600 від 700

 

Гарантія до 5 років

(залежно від обраного Вами обладнання)

Безпосереднє упорскування

TSI, FSI, TFSI, GDI, D4, SkyActiv, EcoBoost, DISI і т. д.

4 циліндра 6 циліндрів
від 750 від 1200

 

(066) 011 4444

Приклади встановлення ГБО

Встановлюємо та обслуговуємо ГБО з 2008 року. Досвід придбаний за цей час, дозволяє нам працювати майже з усіма системами, такими як STAG, KME, AEB, Landi Renzo, BRC, Prins та іншими. Величезний асортимент комплектуючих в постійній наявності, майже 1000 найменувань, дозволяє вирішити проблему без втрати часу зараз і на місці.

 

Обладнання яке Ви вибрали для свого автомобіля – це тільки 50% від успіху справи, не меньш важливе, як буде встановлене ГБО, та як його налаштують. У сучасному автомобілі використовуються настільки складні технології, що, не розуміючи принципи їхньої роботи, неможливо займатися встановленням ГБО. Не маючи професійного діагностичного обладнання, неможливо вирішити низку елементарних проблем. Завдяки постійному навчанню та підвищенню кваліфікації наших співробітників, перед монтажем проведемо діагностику та вирішимо існуючі проблеми (якщо вони є). Встановимо ГБО на автомобілі із системами безпосереднього та комбінованого упорскування (TSI, GDI, D4, SkyActiv та інші).

Пріоритетом для нашої компанії - є надання клієнту високоякісної послуги, виконання гарантійних обов’язків, готовність до діалогу з будь-яких питань та прозорі партнерські стосунки!

Ми будемо раді допомогти Вам у Вашому виборі та встановленні ГБО.

 

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

СТО "Атом"
Монтаж, обслуговування систем газобалонного обладнання (ГБО)

У наш час, замислюючись про екологію та економію, кожен власник автомобіля, який вирішив перейти на альтернативне паливо, зіткнеться з низкою цілком закономірних питань:

  • Чи працюватиме автомобіль на екологічно чистому паливі як на штатному?
  • На скільки збільшиться витрата?
  • Яке обладнання підібрати саме для Вашого металевого коня? І так далі…

Спершу розберемося в принципах роботи системи ГБО 4-го покоління.

Зріджений нафтовий газ (пропан-бутан) під тиском надходить із балона в газову магістраль високого тиску. Подача газу з балона відбувається завдяки мультиклапану, через який здійснюється заправка за допомогою виносного заправного пристрою. Далі по магістралі газ в рідкій фазі потрапляє в газовий клапан з фільтром грубого очищення газу, що очищає газ від механічних домішок і перекриває подачу газу при вимкненні запалення або переході на бензин, також фільтр з клапаном може бути вбудований безпосередньо в редуктор.

Далі попередньо очищений газ надходить у редуктор - випарник, де тиск газу знижується з шістнадцяти до однієї (двох) атмосфер. Інтенсивно випаровуючись, газ охолоджує редуктор, тому він приєднується до системи охолодження двигуна автомобіля. Циркуляція антифризу дозволяє уникнути зледеніння редуктора та мембран. Далі газ із редуктора по рукавах низького тиску через фільтр тонкого очищення газу, що затримує присутні в газі смоли, надходить у газові форсунки. Газовий блок дає імпульси для відкриття газових форсунок, тим самим дозуючи порцію газу для кожного циліндра. Далі газ надходить у впускний колектор двигуна.

Перехід роботи системи з бензину на газ відбувається в автоматичному режимі при досягненні певних параметрів системи, наприклад при досягненні необхідної температури прогріву системи. При закінченні газу в балоні, а точніше за відсутності тиску газу в системі відбувається перехід системи з газу на бензин.

На нашому СТО ми надаємо послуги із заміни непридатних для подальшої експлуатації компонентів ГБО: електроніки, проводки, або комплексної заміни підкапотки (форсунок, редуктора, електроніки), заміну балонів. Виконуємо ремонти редукторів ГБО із заміною ремкомплектів, чищення на стенді та калібрування газових форсунок. Проводимо ремонт електропроводки системи ГБО та багато іншого, що відноситься до ГБО і не тільки.

Виконуємо заміну газової системи з МЕТАНУ на ПРОПАН або у зворотному порядку.

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com