Комп’ютерне діагностування

Комп’ютерне діагностування СТО "Атом"
Комп’ютерне діагностування СТО "Атом"

Комп'ютерна діагностика автомобіля на СТО "Атом" у Києві

Сучасні автомобілі відрізняються наявністю великої кількості різноманітних електронних приладів. Електроніка призначена полегшити експлуатацію автомобіля, вона робить керування більш приємним і передбачуваним.

Але й електроніка виходить з ладу, і щоб точно визначити який вузол, деталь, елемент вийшли з ладу, потрібна комп'ютерна діагностика автомобіля. Саме комп'ютерна діагностика дає можливість швидко та безпомилково визначити несправність.

Комп'ютерна діагностика це процес читання кодів можливих несправностей на основних вузлах, стирання цих кодів, перегляд поточних параметрів роботи електронних систем автомобіля. Найчастіше при цьому застосовуються дилерські сканери, мультифункціональні (мульти марочні) сканери.

Комп'ютерна діагностика може бути як частковою, і повною. Тут все залежить від того, на що скаржиться водій і що хоче перевірити. Як правило, процедура проводиться тоді, коли на панелі приладів сама система діагностує несправність або коли робота автомобіля стає нестабільною.

Виконати комп'ютерну діагностику самостійно не вдасться. По-перше, через відсутність відповідного обладнання, а по-друге, через те, що для розшифрування кодів потрібні знання та досвід. І вже на основі цих даних професіонал зробить висновки та запропонує шляхи усунення виявлених несправностей.

Комп’ютерне діагностування

Якщо у водія виникають певні нарікання, що стосуються роботи двигуна, слід негайно провести його перевірку за допомогою діагностичного обладнання. Це дозволить з'ясувати, чи є серйозні проблеми, які потрібно усунути терміново або можна почекати з ремонтом, але визначити це може лише професіонал із досвідом на СТО «Атом». Зазначимо, що своєчасно проведена комп'ютерна діагностика двигуна може позбавити дорогих проблем та неприємностей.

Коробка передач (трансмісія) теж періодично має перевірятися за допомогою комп'ютерної діагностики. Періодичність діагностики має бути не рідше одного разу на півроку. Щоб навмання не ремонтувати машину, купуючи дорогі елементи, які не вимагають заміни, а ремонтувати те, що дійсно потребує цих дій, важливо проводити комп'ютерну діагностику вузлів та систем авто перед ремонтом та замовленням запчастин.

Комп'ютерна діагностика це один із найбільш простих та сучасних способів перевірки автомобіля, ігнорувати яку не варто. Більшість водіїв вже неодноразово переконалися, що процедура може допомогти уникнути серйозних проблем, а також заощадити час і гроші на ремонт автомобіля.

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

 

Схожі матеріали

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com