Огляд авто

Огляд автомобіля при купівлі та продажу СТО "Атом"

Огляд автомобіля при купівлі та продажу

Якщо Ви вирішили купити старий автомобіль, для початку Вам необхідно провести комплексну діагностику та огляд.Комплексна перевірка автомобіля перед покупкою є однією з важливих процедур, яка має виконуватися, якщо людина купує підтриманий автомобіль.

Необхідність у проходженні подібної перевірки зумовлена тим, кожен майбутній власник транспортного засобу бажає, щоб у його розпорядженні перебував гідний засіб пересування без наявності серйозних проблем, т. к.:

— близько 60% транспортних засобів, які є підтриманими, у більшості випадків було задіяно у ДТП. Діагностика допоможе виключити серйозні проблеми, які потребують великих фінансових вливань;

— близько 20% машин проходили процедуру відновлення після тотальних проблем. Діагностика допоможе виявити дефекти;

— близько 80% транспортних засобів не відповідають тим характеристикам, які заявлені продавцем. Тому комплексна діагностика допоможе переконатися в хибності або справжності наданої інформації;

— близько 50% транспортних засобів мають пробіг, який не відповідає дійсному пробігу. Перевірка допоможе визначити реальне зношування автомобіля;

— приблизно на 80% транспортних засобів продавці встановлюють завищену ціну, яка не відповідає дійсному стану авто.

 

Також автомобіль слід перевірити, чи числитися він у викраденні, чи не перебуває взагалі в утилізації.

Осмотр автомобиля при покупке и продаже.

Окремо варто нагадати, що зараз часто практикують взяття кредитних коштів під заставу авто. Автомобіль може бути дуже добрим товаром. Але, повірте, що яким би відмінним не був її стан і ціна, воно не варте тих проблем, з якими вам доведеться зіткнутися, авто в заставі у банків. І це також перевірять фахівці СТО «Атом».

Як бачите, причин, щоб звернутися до фахівців, які знають свою справу, мають відповідне обладнання та можливості, купуючи вживаний автомобіль, більш ніж достатньо.

Перейдемо до етапів перевірки безпосередньо самого автомобіля Огляд кузовної частини – один із найважливіших етапів оцінки автомобіля. Особливо ретельно необхідно оглянути лакофарбове покриття. Справжній професіонал у цій галузі знає, що будь-яка нерівність чи колірна невідповідність може означати, що машину намагаються видати за небиту, коли вона побувала в ДТП.

Чи отримала машина пошкодження при транспортуванні або є учасницею ДТП, досвідчені автоексперти можуть з'ясувати без особливих труднощів. А для пересічного водія такі деталі можуть взагалі залишитися непоміченими. Навіть стан вихлопної труби та її нагар здатний сказати автоексперту багато про що.

Найбільш педантичною частиною для такої процедури, звичайно ж, стане огляд внутрішньої начинки авто: двигун, ходова частина та інші деталі. Тут є як загальноприйняті правила і секрети перевірки на міцність і справність, так і секретні способи дізнатися істину про вашого потенційного «залізного товариша». Адже навіть колір моторного масла, кількість та якість гальмівної рідини можуть багато розповісти про стан тих чи інших вузлів та агрегатів автомобіля.

Тому проведена комплексна перевірка дозволить не лише уникнути технічних проблем, а й визначитися з тим, яке авто слід купувати.

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

Схожі матеріали

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com