Автокондиціонери

Автокондиціонери, обслуговування та ремонт СТО "Атом"

Автокондиціонери, обслуговування та ремонт

У цьому розділі ми повинні були розхвалювати свою ІТАЛІЙСЬКУ установку з обслуговування кондиціонерів, яка все робить сама, але поговоримо про інше. Незважаючи на відносну простоту та великий досвід виробництва, створити такий пристрій, який буде працювати без перебоїв та поломок в любих умовах на даний час не вдалося.

Так і автокондиціонер, може вийти з ладу чи буде мати низьку віддачу через декілька років експлуатації. До основних збоїв чи поломок роботи системи кондиціонування можливо віднести перебої в роботі системи, низьке охолодження, наявність шумів, присутність неприємних запахів при роботі системи.

Проблеми в роботі системи кондиціонування можуть бути пов’язані з виходом з ладу одного чи декількох елементів системи. Це компресор, випарник, конденсатор, осушувач, терморегулюючий вентиль.

Так само причиною виходу з ладу того чи іншого елемента можуть бути пов'язані з витоками фреону через розгерметизацію сполук системи, пошкоджень, зношування підшипників на компресорі, забруднення системи, наявність води і т.д.

Класичною несправністю системи є виток фреону. В цьому випадку рекомендуємо перевірку магістралей системи та ущільнювачів за допомогою азоту чи додаванням спеціальної краски в мастило системи.

Для безперебійної роботи системи більшість виробників рекомендує виконувати заправку автокондиционера не рідше за один раз на два – три роки, а для транспортних засобів старше шести років – раз на рік. Так як система потребує очистки фреону від продуктів зносу, додавання до необхідної кількості та при необхідності часткової заміни мастила.

Також ще не найменш важливий етап обслуговування системи це чистка випарника, який знаходиться в салоні автомобіля, від плісняви та грибка спеціальними засобами, в склад котрих входять компоненти які мають антибактеріальні властивості.

Утримання в чистоті системи в першу чергу впливає на стан здоров’я людини.

В нас в автосервісі СТО "Атом", ваш автомобіль може отримати повний спектр послуг з перевірки, заправки та очистки системи автокондиціонування.

Також ми оказуємо великий спектр інших послуг з ремонту та обслуговування автомобіля.

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

Схожі матеріали

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com