Автозапчастини

Підбір та продаж автозапчастин СТО "Атом" у Києві

Підбір та продаж автозапчастин СТО "Атом" у Києві

Інформація від СТО "АТОМ": запасна частина (скорочено запчастина) — виріб, деталь, що є складовою більшого (складеного) виробу, призначена для заміни такої ж частини, що знаходилася в експлуатації, з метою ремонту (підтримання або відновлення справного або працездатного стану виробу).

Запчастини до автомобіля бувають оригінальні, які мають маркування автомобілебудівного заводу та неоригінальні (аналоги), що випускаються незалежними компаніями для різних марок автомобілів. Також можна придбати автозапчастини вживані - б/у. Оригінальні деталі коштують значно дорожче, але відповідають стандартам якості. Неоригінальні деталі до авто можуть випускатися під маркою виробника, так і під маркою пакувальників.

Оригінальні деталі найчастіше купують власники нових авто престижних марок, які не заощаджують на таких «дрібницях» як запчастини. Але якщо автомобіль вже пробіг більше десятка тисяч кілометрів, то покупка оригінальної запчастини може коштувати так само, як і сам автомобіль. Якщо ж бюджет автовласника не дозволяє розщедритися на нову оригінальну деталь, можна придбати запчастини неоригінального виробництва – аналог.

Аналоги можна придбати за розумну ціну для свого автомобіля від іспанських, італійських, німецьких та інших виробників. Але при покупці необхідно розібратися, якою фірмою була виконана необхідна деталь. Таке придбання має і негативну сторону – аналогові запчастини для іномарки можуть підвести при встановленні на колишнє місце. Виникає розбіжність зазорів, отворів, кріплень тощо.

Запчастини б/в можна знайти на авторинках або розбираннях з розібраного аналогічного авто, але тут виникає багато підводних каменів: деталь вже могла ремонтуватися, а сліди зносу вдало приховані. Втім, не виключена купівля справді оригінальної запчастини у пристойному стані.

Запчастини для авто

Взагалі купувати запчастини до автомобілів самостійно потрібно в тому випадку, якщо власник авто добре знається на них. В іншому випадку краще довірити вибір автозапчастин для іномарок фахівцям.

Розглянемо ситуацію, людина, прагнучи заощадити, може спробувати підібрати запчастину самостійно, але при цьому може виникнути низка нюансів, які необхідно врахувати від правильно підібраної запчастини до запчастини відповідної якості. Наприклад, у вас автомобіль 2014 року випуску, а модель почала випускатися з 2010. Вам потрібно підібрати підшипник маточини, а в другій половині 2014 року дана модель оснащувалась іншими підшипниками, але ви користуючись старими каталогами або кросами, де дані зміни не були внесені, купуєте запчастину яка не підходить до вашого автомобіля, але ви про це не здогадуєтеся, їдете на СТО або самі розбираєте автомобіль і намагаючись встановити нову запчастину бачите, що вона не така і лише на один міліметр відрізняється від тієї, яка була встановлена на вашому авто, і з цього моменту економія перетворюється на додаткові витрати час від часу до грошей. Заощадити не вдасться. Саме тому пошук запчастин необхідно довірити фахівцям, вони вам підкажуть якусь запчастину краще за ціною та якістю, і яка підійде саме для вашого авто, а не для авто вашого сусіда.

Також у нас на СТО «Атом» є склад основних запчастин - розхідників (свічки, фільтра, гальмівні колодки, масла і т. п.), щоб прискорити обслуговування вашого авто і заощадити Ваш час.

По всіх існуючих питаннях звертайтеся по телефонам:

(066) 011 4444;

(066) 012 4444.

Схожі матеріали

Про нас

СТО "Атом" надає широкий перелік послуг з обслуговування автомобілів:
- монтаж, діагностика та налаштування газобалонного обладнання;
- Обслуговування авто кондиціонерів, заправка, ремонт;
- Проведення планового технічного обслуговування, заміна масел, рідин, фільтрів.

Зв'язатись

Адреса: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4Г.

(066) 011 4444

(066) 012 4444

info@atom-sto.com

www.atom-sto.com